Konsultant ślubny ?!  Po co i dla kogo ?!

Konsultant ślubny ?! Po co i dla kogo ?!

 

       Wymarzony ślub i wesele to taki czas, gdzie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Jest to dzień jak każdy inny, spokojny, przewidywalny, zorganizowany, a zarazem wyjątkowy, jedyny, taki który będziemy pamiętać do końca życia. To dzień bez zmartwień, trosk i zaskoczenia. Chwile, które para młoda wraz z najbliższymi jej osobami – rodziną, przyjaciółmi i znajomymi celebruje i przeżywa. Czas nie do odtworzenia po raz drugi, nie do poprawienia i nie do ponownego przeżycia, to przygoda, która spotyka nas jednorazowo.

Życie pisze jednak różne scenariusze, czasami zawodzą ludzie, innym razem sprzęt lub sytuacje losowe. Jeśli Wasz kamerzysta zachorował, nie ma kto odebrać gości z lotniska, zawiodła florystka, nie będzie tortu, zmokły fajerwerki, kosmetyczka odmówiła przyjazdu, brakuje ludzi, rąk i czasu. . . kogoś, kto zawiezie Babcię na wózku przed ołtarz, by mogła cieszyć się Waszym szczęściem . . . W takich i wielu innych awaryjnych sytuacjach często z pomocą przychodzą nasi wspaniali rodzice. To Oni nie śpią po nocach, wykonują setki telefonów, szukają i odwiedzają podwykonawców, negocjują umowy, weryfikują ich wykonanie, szukają pomysłów, rozwiązań, aż w końcu alternatyw i ostateczności. Poświęcają przygotowaniom długi rok swojego życia, rok w którym coraz bardziej zatracają się w organizacji zapominając o tym, że to dzieci najbardziej ich potrzebują, a nie podwykonawcy. Ucieka tak cenny czas, który powinien być poświęcony na wspomnienia, rozmowy, wyjaśnienie wątpliwości, podbudowywanie na duchu, wspieranie emocjonalne. . . .po prostu bycie razem.

Organizacja tak poważnej ceremonii, to zadanie dla fachowca, osoby, która wie gdzie szukać, aby wybrać najlepiej, wie jak skonstruować umowę, aby było korzystnie i bezpiecznie, jak zaradzić trudnym sytuacjom szybko i skutecznie. To zadanie dla osoby, która będzie przy Was, i dla Was.

Nie usuniemy ostatniej chmurki na niebie, nie sprawimy, że liście na drzewach będą bardziej zielone a słońce zaświeci jeszcze mocnej, ale jesteśmy w stanie  przygotować i skoordynować  Waszą ceremonię tak, aby stała się wymarzonym czasem, z Wami i waszymi najbliższymi w roli głównej.

Jarosław Mazur, konsultant ślubny, właściciel agencji

 

[FM_form id=”1″]

Leave a Reply